wklejane uchwyty do przewodów LB3030TW12 - SS stal 316

Indeks katalogowy: VK0057

mocowanie do kabli ze stali nierdzewnej na kwadratowej płytce bazowej 30x30mm
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Czas dostawy: Powyżej 14 dni
  • Dostawa: od 24,99 zł (Przesyłka kurierska DHL)
  • Odbiór osobisty: darmowy
15,95 zł brutto / szt. 12,97 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

LB3030TW12 to uchwyt ze stali nierdzewnej 316 w rozmiarze 16x12mm na kwadratowej płytce bazowej 30x30mm do mocowania kabli.

Pozwala w szybki i wygodny sposób zamocować wiązkę kablową na ścianie lub suficie bez konieczności wiercenia.

Uchwyty do mocowania kabli oferują wyjątkową kombinację trwałości, estetyki i funkcjonalności. Innowacyjne rozwiązania montażowe, które eliminują potrzebę wiercenia, przynoszą liczne korzyści użytkownikom, w tym szybszy i łatwiejszy montaż, redukcję kosztów oraz ochronę powierzchni instalacyjnych. Dzięki temu uchwyty te stanowią doskonały wybór zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Uchwyty są przystosowane do mocowania za pomocą specjalistycznych klejów przemysłowych - polecamy klej Aderis 8141. Posiadają specjalne zaczepy, do których można przymocować trytytki. To rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i pozwala na szybkie uporządkowanie kabli bez potrzeby użycia narzędzi.

Mocowania Veck mają zastosowanie przy produkcji laminatów, elementów reklamowych, czy form wtryskowych z tworzyw sztucznych. Mocowania eliminują wiercenie, pozwalają na montaż elementów bez naruszania struktury, czy wytrzymałości materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym katalogiem mocowań!

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbierz zamówienie w naszym sklepie : od 0,00 zł
Przesyłka kurierska DHL : od 24,99 zł