wklejane uchwyty do przewodów LB3030TW12 - SS stal 316

Catalogue index: VK0057

mocowanie do kabli ze stali nierdzewnej na kwadratowej płytce bazowej 30x30mm
  • Availability: On demand
  • Delivery time: Powyżej 14 dni
  • Delivery: from PLN24.99 (Przesyłka kurierska DHL)
  • Self pickup: free
PLN15.95 gross / szt. PLN12.97 net + 23% VAT / szt.

Description

LB3030TW12 to uchwyt ze stali nierdzewnej 316 w rozmiarze 16x12mm na kwadratowej płytce bazowej 30x30mm do mocowania kabli.

Pozwala w szybki i wygodny sposób zamocować wiązkę kablową na ścianie lub suficie bez konieczności wiercenia.

Uchwyty do mocowania kabli oferują wyjątkową kombinację trwałości, estetyki i funkcjonalności. Innowacyjne rozwiązania montażowe, które eliminują potrzebę wiercenia, przynoszą liczne korzyści użytkownikom, w tym szybszy i łatwiejszy montaż, redukcję kosztów oraz ochronę powierzchni instalacyjnych. Dzięki temu uchwyty te stanowią doskonały wybór zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Uchwyty są przystosowane do mocowania za pomocą specjalistycznych klejów przemysłowych - polecamy klej Aderis 8141. Posiadają specjalne zaczepy, do których można przymocować trytytki. To rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i pozwala na szybkie uporządkowanie kabli bez potrzeby użycia narzędzi.

Mocowania Veck mają zastosowanie przy produkcji laminatów, elementów reklamowych, czy form wtryskowych z tworzyw sztucznych. Mocowania eliminują wiercenie, pozwalają na montaż elementów bez naruszania struktury, czy wytrzymałości materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym katalogiem mocowań!

Ask about product

Cost of delivery

Odbierz zamówienie w naszym sklepie : from PLN0.00
Przesyłka kurierska DHL : from PLN24.99