klej Vivtek X7071 a 50 ml

2K, kartusz 1:1, bezbarwny, matowy

Numer katalogowy: 1509

Brak zdjęcia
  • Dostępne
  • Czas dostawy: Dostawa na następny dzień roboczy
  • Dostawa: od 0,00 zł
  • Objętość opakowania [ml]: 50
65,01 zł / szt. 52,85 zł + 23% VAT

Opis

Vivtek X7071 to klej w wersji matowej o niskiej lepkości, bezbarwny przezroczysty, dwuskładnikowy klej konstrukcyjny w proporcji mieszania 1:1. Zalecany do klejenia kompozytów, metali i tworzyw termoplastycznych. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania powierzchni.

 

X707 sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka i konstrukcyjna siła wiązania. Klej bez trudu łączy pleksi, poliwęglan, PCW, aluminium i stal nierdzewną, dlatego jest idealny do produkcji liter przestrzennych. Dzięki temu, że jest bezbarwny spoina nie rzuca cienia po podświetleniu. Spoina  jest odporna na UV, umożliwia to pracę różnorodnych materiałów w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Przykładowe klejone materiały: pleksi, poliwęglan, aluminium, włókno węglowe, stal nierdzewna, ABS, żelkoty, poliestry, PCW, FRP, POM, szkło, porcelanę i inne materiały

 

UWAGA! Do użytkowania klej wymaga dozownika Sulzer Mixpac 50ml 1:1/2:1 lub kompatybilnego. Czas pracy kleju jest bardzo szybki - zachęcamy do zakupu większej ilości rurek mieszających.

Cechy

Cechy produktu
Objętość opakowania [ml]: 50

Zobacz także

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy