Podstawowe zasady sprzedaży

haczyk. Teraz i zawsze gwarantujemy darmowy zwrot dla wszystkich klientów.
W świetle obowiązujących przepisów zwrot towarów nie dotyczy firm, a jedynie osoby posiadające status konsumenta.
U nas towar może być zwrócony przez każdego, wystarczy się z nami skontaktować.

haczyk. Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 99 PLN brutto
Osoby kupujące "na firmę" wybierając opcję darmowej wysyłki jednocześnie rezygnują z możliwości darmowego zwrotu.
Zwrot nadal będzie możliwy, jednak ekleje.pl nie pokryją kosztów transportu.

haczyk. Zawsze prawdziwe informacje na temat dostępności towaru
Składając zamówienie od razu wiesz kiedy zostanie ono do Ciebie wysłane.

Kim jesteśmy?

ekleje.pl to nowy sklep w polskim internecie, chociaż jesteśmy obecni na rynku klejów już od 5 lat.

Działalność rozpoczynaliśmy od sprzedaży specjalistycznych klejów dla branży producentów wyrobów reklamowych, reklam i szyldów. Nasza firma matka ma długoletnie doświadczenie na tym polu, dzięki czemu udało się stworzyć kompletną ofertę obejmującą praktycznie każde zastosowanie jakie może przyjść do głowy producentowi reklam.

Przez ten czas udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów z różnych branż. Sprzedawane przez nas produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem wśród odbiorców.


Z biegiem czasu udało nam się rozszerzyć ofertę o produkty dla różnych branż. Dzięki temu znajdziesz u nas kleje praktycznie wszystkich rodzajów. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości metakrylowe kleje strukturalne (konstrukcyjne) wykorzystywane w dużym przemyśle, kleje anaerobowe do gwintów i łożysk, kleje utwardzane światłem UV, wyspecjalizowane produkty do tworzyw sztucznych, przemysłowe uszczelniacze silikonowe (RTV).

Mamy też produkty codzienne, tak uniwersalne jak kleje cyjanoakrylowe oraz kleje-uszczelniacze typu all-fix. Dbamy o to aby nasze produty miały wysoką jakość i pochodziły od uznanych producentów.


Jeśli nie znalazłeś tego co potrzebujesz, napisz do nas na adres: kontakt@ekleje.pl. Staramy się aby oferta była możliwie najbardzie wszechstronna i uniwersalna, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Obsługujemy wszelkie nietypowe zapotrzebowania!


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Scigrip i Holdtite na rynku polskim.